porady prawne poznańKancelaria Radcy Prawnego Pawła Narożnego świadczy szereg usług zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych. W zakres tych usług wchodzi udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism, reprezentacja przed urzędami i sądami.

Każda sprawa jest rozpatrywana w sposób indywidualny, nie kategoryzujemy spraw na “duże ” i “małe”, “ważne” i “mniej ważne”. Do każdej sprawy podchodzimy z największą starannością, z troską o dobro każdego Klienta. Uważamy, że świadczenie usług   prawnych to nie tylko praca, ale także bardzo poważne zobowiązanie wobec Klientów.

Szczególną wagę przywiązujemy do dostosowania porady prawnej dla potrzeb Klienta. Bardzo istotne jest dopasowanie porady i wskazanie odpowiedniego sposobu postępowania do sytuacji prawnej, w jakiej znalazł się  Klient. Dokonujemy analizy wszystkich dostępnych możliwości i wskazujemy Klientowi szereg możliwości, jakie wiążą się z jego sprawą, ze wskazaniem tej, którą uważamy za najbardziej odpowiednią w jego sytuacji. Klienci Kancelarii korzystają nie tylko z wiedzy prawników Kancelarii ale także z wiedzy praktycznej, jaką dysponuje Kancelaria w związku ze zdobytym doświadczeniem.

Zachęcamy osoby szukające pomocy prawnej do kontaktu z Kancelarią :

Strona zawierająca dane kontaktowe

Formularz kontaktowy